LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Seniorzy oraz tenis z porażkami w weekend

W sobotnim meczu o Mistrzostwo IV ligi tenisa stołowego nasza drużyna uległa we własnej sali Górnikowi Wierzbinek 5:10. Punkty dla LKS-u zdobyli: Igor Kraszkiewicz-3, Rafał Wijcieszak-1 i Dariusz Bijak-1. W składzie naszej drużyny byli jeszcze: Aleksander Lis, Piotr Jańczak i Krzysztof Szcześniak.

W niedzielę rywalem seniorów LKS Gołuchów była czwartoligowa Victoria Ostrzeszów. Nasz zespół w nieco „okrojonym” składzie doznał wysokiej porażki 6:2. Dla naszego zespołu bramkę zdobył Mateusz Szkudlarski oraz padła bramka samobójcza. Trener Damian Baras w meczu nie mógł skorzystać nadal leczących kontuzję Banasiaka oraz Kościelniaka, ponadto w meczu nie zagrali Skibiszewski, Benuszak, Mikołajczak, Robak oraz Pietrzak. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 11:00 również w Ostrowie Wielkopolskim. Formę naszych zawodników sprawdzi również czwartoligowy zespół – Ostrovia Ostrów Wlkp.

LKS: Żółtek – Marciszak, Kapałka, Olszyna, Paczkowski, Stempień, Brzuśkiewicz, Szkudlarski, Kuś, Marcinkowski, Laluk

Na zmiany: Antoniewicz oraz Melka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *