LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Wygrana na starcie

Pewne zwycięstwo odnieśli piłkarze żółto – czarnych w niedzielnym meczu z outsiderem ligi – Szczytem Szczytniki. Mecz rozgrywany na boisku w Błaszkach zakończył się wynikiem 6:0. Trener Damian Baras lepszego startu sobie nie mógł wymarzyć, jak i również w rundę wiosenną z hattrickiem wszedł Przemysław Skibiszewski. Premierowe trafienie dla ekipy żubra zaliczył sprowadzony zimą Filip Sówka. Ponadto swoje kolejne trafienie – 15 dołożył nasz najlepszy snajper, Krystian Benuszak. Jedno trafienie autorstwa Łukasza Pietrzaka. Ponownie czyste konto zachował Marcin Żółtek i jest to trzeci mecz z rzędu w ligowych rozgrywkach, gdzie nasza defensywa nie traci bramki.


LKS Gołuchów: Żółtek – Sówka, Brzuśkiewicz, Paczkowski, Marciszak (Antoniewicz 85’), Kuś, Robak, Laluk (Pietrzak 70’), Skibiszewski, Stempień (Zacharczuk 80’), Benuszak (Marcinkowski 75’)

Szczyt Szczytniki – LKS Gołuchów 0:6 (0:2)

0:1 Skibiszewski 11’

0:2 Sówka 43’

0:3 Skibiszewski 55’

0:4 Benuszak 60’

0:5 Pietrzak 70’

0:6 Skibiszewski 75’


Za tydzień również w niedziele tj. 26 marca w Skarszewie rozegrana zostanie 17 kolejka. Mecz z tamtejszą Victorią rozpocznie się o godzinie 16:00. Skarszew będzie zdecydowanie bardziej wymagającym przeciwnikiem. Z dorobkiem 30 punktów plasują się na 4 pozycji. Bilas spotkań u siebie to: 6 zwycięstw, 1 porażka i 1 remis. Warto odnotować, że na własnej płycie boiska Skarszew stracił tylko 4 bramki zdobywając ich 24 i jest to obecnie drugi najlepszy wynik drużyn grających „w domu”. Przed tygodniem również na własnej płycie Victoria zremisowałą z Astrą Krotoszyn 2:2. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *