LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Wielka sobota na remis

W wielką sobotę została rozegrana 20 kolejka klasy okręgowej, a LKS Gołuchów podejmował Raszkowiankę Raszków. Mecz zakończył się podziałem punktów. Wynik na boisku 2:2 jest z pewnością sporą niespodzianką biorąc pod uwagę pozycję w tabeli naszego dzisiejszego rywala. Jednak goście dziś postawili czoła liderowi tabeli i wywieźli z Gołuchowa punkt. Zaczęło się w 10’ spotkania, bramkę po rozklepaniu naszej defensywy zdobył Michał Janoś. Nieco zaspany przez pierwsze 20 minut LKS Gołuchów starał się gonić wynik. Udało się dopiero w 35 minucie. W polu karnym faulowany został Michał Laluk i sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Krystian Robak. Na przerwę obie ekipy schodziły więc z jedną zdobytą bramką. Po zmianie stron przewaga gołuchowskiego zespołu była niepodważalna. Brakowało w dzisiejszym meczu z pewnością skuteczności oraz szczęścia. Po raz drugi na prowadzenie w 70 minucie wyszła Raszkowianka. Zbyt agresywna gra Grzegorza Kusia w polu karnym spowodowała, że sędzia spotkania po jednym z fauli podyktował drugą w tym meczu jedenastkę tym razem dla gości. Z jedenastu metrów nie pomylił się Bartosz Zmyślony i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Radość ze zdobycia bramki nie trwała jednak długo, bowiem w 73 minucie Łukasz Pietrzak doprowadził do remisu. LKS do końca spotkania wielokrotnie gościł pod bramką Raszkowianki, jednak nieskuteczność gołuchowskich piłkarzy dziś była zbyt duża. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i z pewnością jest to niespodzianką 20 kolejki.


LKS Gołuchów – Raszkowianka Raszków 2:2 (1:1)

0:1 Michał Janoś

1:1 Krystian Robak (karny)

1:2 Bartosz Zmyślony (karny)

2:2 Łukasz Pietrzak


LKS: Żółtek – Kuś, Stempień, Brzuśkiewicz, Marciszak, Laluk ( 75′ Benuszak), Pietrzak, Robak, Marcinkowski, Szkudlarski, Skibiszewski (60′ DSC_0304 (Copy)Banasiak)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.