LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Bezapelacyjne zwycięstwo

Cenne zwycięstwo odnieśli w minioną niedzielę nasi piłkarze pokonując Pogoń Trębaczów aż 4:1. Głuchowianie podchodzili do meczu bardzo poważnie, przecież dwa tygodnie temu Pogoń okazała się lepsza od Odolanovii i nie można było lekceważyć rywala. Już w w 12 minucie wynik spotkania otworzył młody piłkarz LKS Gołuchów, Maciej Marcinkowski dla którego jest to drugie trafienie w rundzie wiosennej. Tuż przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Łukasza Gajewskiego. Po zmianie stron klasę pokazała już tylko nasza ekipa żubra. Dwie bramki oglądaliśmy w odstępie 5 minut. Najpierw w 60’ w polu karnym faulowany został Szkudlarski i jedenastkę na bramkę zamienił Krystian Robak,  a w 65’ było już 3:1 za sprawą trafienia Łukasza Pietrzaka. Gospodarze próbowali nawiązać walkę z naszym zespołem i próbowali zdobyć kontaktowego gola jednak się to im nie udało. Bramkę zdobył LKS i ponownie strzelcem Łukasz Pietrzak w 86’. Dla Pietrzaka jest to 3 mecz ze zdobytą bramką. Zasłużone zwycięstwo naszego zespołu i tym samym powiększamy przewagę nad drugą Odolanovią oraz Stalą Pleszew do 6 punktów, bowiem Odolanów zremisował z Mroczeniem 2:2, a Stal zwyciężyła z Baryczą 3:1. Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 17:00 w Gołuchowie. Przeciwnikiem ekipy żubra będzie Orzeł Mroczeń.


Pogoń Trębaczów – LKS Gołuchów 1:4 (1:1)

0:1 Maciej Marcinkowski 12’

1:1 Łukasz Gajewski 40’

1:2 Krystian Robak (karny) 60’

1:3 Łukasz Pietrzak 65’

1:4 Łukasz Pietrzak 86’

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Marcinkowski (Zacharczuk 75’), Banasiak, Robak, Szkudlarski, Laluk (Skibiszewski 46’), Pietrzak


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.