LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Remis z Orłem Mroczeń

Fantastyczna postawa bramkarza drużyny Orła Mroczeń przyczyniła się do wyniku 0:0 w sobotnim meczu z LKS Gołuchów. Bezwątpienia bramkarz Orła to bardzo mocny punkt drużyny trenera Wojtasiaka. Przez 90 minut piłkarsko lepszym zespołem była ekipa żubra, jednak biła głową w mur. Defensywa drużyny z Mroczenia nie pękła, chociaż powinna. Nie pomógł nawet rzut karny w 85 minucie, bowiem Krystian Robak trafił w słupek. Przez całe spotkanie LKS prowadził grę, gdy udało się stworzyć 100 % sytuacje to ostatnie słowo należało do bramkarza Orła. Peksa trzykrotnie zatrzymał Łukasza Pietrzaka, a raz z pomocą gościom przyszła poprzeczka. Drużyna Orła Mroczeń nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji do strzelenia bramki. Obie drużyny kończyły mecz w 10, bowiem najpierw z boiska wyleciał za drugą żółtą kartkę piłkarz Mroczenia. W 85 minucie boisko opuścić musiał Grzegorz Kuś, który również ujrzał drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną kartkę. Następne spotkanie odbędzie się 3 maja, a w wyjazdowym meczu zmierzymy się z Piastem Kobylin.


LKS Gołuchów – Orzeł Mroczeń 0:0

LKS Gołuchów – Orzeł Mroczeń 0:0 LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Robak, Szkudlarski, Marcinkowski, Banasiak, Pietrzak, Skibiszewski (75’ Zacharczuk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *