LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Wysokie zwycięstwo z Baryczą

Siedem bramek oglądali kibice w meczu pomiędzy LKS Gołuchów, a Barycz Janków Przygodzki. Pięć trafień zanotowali gospodarze, gości stać było na zdobycie dwóch bramek. Wynik meczu w już w 4’ otworzył Michał Laluk. Goście nie przestraszyli się tak szybko zadanego ciosu i zdołali wyrównać wynik meczu w 35 minucie, a szans na obronę młodemu bramkarzowi LKS Gołuchów nie dał Arkadiusz Piasecki. Nie minęły dwie minuty, a Barycz sensacyjnie objęła prowadzenie. Bramkę dającą prowadzenie zdobył Damian Grzegorowski. Tuż przed przerwą swoje premierowe trafienie zaliczył Zacharczuk. Bramka w 45’ była przysłowiową bramką do szatni i do szatni obie ekipy schodziły z dwiema zdobytymi bramkami. Po zmianie stron remisowy wynik długo utrzymywał się na boisku, a Barycz mądrze broniła dostępu do swojej bramki. Trener Damian Baras na ostatnie minuty wpuścił jednego z bohaterów meczu z Piastem Kobylin – Konrada Mikołajczaka. Beny ponownie nie zawiódł i miał swój udział przy 3 kolejnych bramkach dla LKS. Defensywa gości dosłownie „padła” w ostatnich. 10 minutach. W 80’ Łukasz Pietrzak dał prowadzenie, a 5 minut później drugą bramkę w meczu zdobył Michał Laluk. Rywala dobił w doliczonym czasie gry Mateusz Szkudlarski. LKS Gołuchów ostatecznie pokonał Barycz 5:2 i  jego przewaga nad Stalą Pleszew wynosi cały czas 4 punkty. W następnej kolejce w meczu wyjazdowym ekipa żubra zagra w Żerkowie z tamtejszym GKS.


LKS Gołuchów – Barycz Janków Przygodzki 5:2 (2:2)

1:0 Michał Laluk 4’

1:1 Arkadiusz Piasecki 35’

1:2 Damian Grzegorowski 37’

2:2 Patryk Zacharczuk 45’

3:2 Łukasz Pietrzak 80’

4:2 Michał Laluk 85’

5:2 Mateusz Szkudlarski  91’

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *