LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Deklasacja Zefki

Do 5 punktów przewagę powiększył LKS nad goniącą w tabeli Stalą Pleszew. W niedzielnym spotkaniu gołuchowscy piłkarze odnieśli efektowne zwycięstwo 5:0 nad Zefką Kobyla Góra, natomiast Stal Pleszew musiała uznać wyższość Odolanovii Odolanów i straciła punkty. Końcówka sezony to ciężki terminarz naszego zespołu dlatego zwycięstwo nad Zefką okazało się bardzo cenne. W 15 minucie boisko musiał opuścić Mateusz Szkudlarski, a za jego miejsce wszedł Michał Laluk. Drużyna gości długo skutecznie broniła dostępu do swojej bramki. Do składu wrócił po kontuzji Krystian Benuszak jednak nie mógł znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Zefki. Defensywa Kobylej Góry pękła dopiero w 37 minucie a bramkę po indywidualnej akcji zdobył Brzuśkiewicz. Zaledwie 3 minuty później Łukasz Pietrzak zdobył bramkę na 2:0 i na przerwę gospodarze schodzą w dobrych nastrojach. W drugiej odsłonie meczu kibice czekali 7 minut aby zobaczyć kolejne trafienie. Sposób na bramkarza znalazł Benuszak w 52 minucie, a tuż po wejściu na boisko w 57 minucie meczu Skibiszewski zdobywa gola numer 4 dla LKS Gołuchów. Wynik spotkania ustalił niezawodny Konrad Mikołajczak w 87 minucie spotkania. Do zakończenia sezonu zostały 4 mecze. Za tydzień mecz w Opatówku, a w następnym meczu derby powiatu pleszewskiego. Przy dwóch zwycięstwach LKS Gołuchów nasza drużyna będzie mogła świętować awans do 4 ligi.


LKS Gołuchów – Zefka Kobyla Góra 5:0
1:0 Artur Brzuśkiewicz 37’
2:0 Łukasz Pietrzak 40’
3:0 Krystian Benuszak 52’
4:0 Przemysław Skibiszewski 57’
5:0 Konrad Mikołajczak 87’

LKS: Żółtek – Kuś, Stempień, Brzuśkiewicz, Marciszak (Zacharczuk 75’), Marcinkowski (Mikołajczak 80’) , Robak, Banasiak, Pietrzak, Szkudlarski (Laluk 15’), Benuszak (Skibiszewski 75’)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *