LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Krok od awansu

Bardzo blisko powrotu do 4 ligi są podopieczni Damiana Barasa. W minioną sobotę odnieśli zwycięstwo z trydnym przeciwnikiem jakim był KS Opatówek. Ekipa żubra zawsze rozgrywała zacięte boje z KS Opatówek, a w meczach pomiędzy tymi drużynami padało dużo bramek. Tak i było tym razem. Zwycięstwo 3:1 w Opatówku dało przewagę nad drugą Odolanovią Odolanów do 6 punktów. Wynik meczu już w pierwszej akcji meczu otwarzył nasz najlepszy snajper – Krystian Benuszak, który wykorzystał podanie Macieja Marcinkowskiego. Krystian Benuszak miał dług wdzięczności do Macieja Marcinkowskiego i spłacił mu go w 8 minucie asystując przy bramce dającej prowadzenie 2:0. Jeszcze w pierwszej połowie kibice oglądali dwie bramki, najpierw trzeci cios zadała ekipa żubra, a strzelcem bramki był skuteczny Krystian Robak, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Tuż przed przerwą w 43′ pękła nasza defensywa i KS Opatówek zdobył kontaktowego gola, a strzelcem bramki był Oskar Helt. W drugiej części meczu LKS kontrolował sytuację i nie dopuszczał do straty gola. Bramka już nie padła i ostatecznie żółto – czarni wygrali 3:1.


KS Opatówek – LKS Gołuchów 1:3

0:1 Krystian Benuszak 1′

0:2 Maciej Marcinkowski 8′

0:3 Krystian Robak 30′

1:3 Oskar Helt 43′

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Marcinkowski, Robak, Banasiak, Pietrzak, Laluk (Skibiszewski 65′), Benuszak


W niedzielę LKS Gołuchów podejmie Stal Pleszew. Derby powiatu pleszewskiego odbędą się o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy na to emocjonujące spotkanie !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *