LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

LKS Gołuchów zwyciężył w Memoriale Teodora Anioły

LKS Gołuchów triumfował w XXIV Memoriale Teodora Anioły w Szczurach. Do udziału w nim zaproszone zostały 4 drużyny: Centra Ostrów, Ostrovia Ostrów,  LKS Gołuchów oraz Orzeł Mroczeń.Po wcześniejszym losowaniu par, w meczach półfinałowych spotkały się drużyny: LKS Gołuchów – Ostrovia Ostrów oraz Orzeł Mroczeń – Centra Ostrów. W pierwszym pojedynku półfinałowym a zarazem meczu otwarcia nasza drużyna pewnie pokonała Ostrovię 2-0 po bramkach Michała Laluka oraz Przemysława Skibiszewskiego.  W drugim półfinale Centra rozbiła Orzeł Mroczeń 6-0 po 3 bramkach Michała Kucharskiego. Dwie bramki dołożył Szymon Kucharski oraz jedno trafienie Szymona Strączkowskiego. Tak wiec w finale sobotniej imprezy spotkały się trzecioligowa Centra Ostrów oraz czwartoligowy LKS Gołuchów.

Lepiej w mecz weszli trzecioligowcy którzy objęli prowadzenie po rzucie karnym, który wykorzystał Szymon Strączkowski. LKS jednak nie złożył broni. Do remisu doprowadził, po indywidualnej akcji Mateusz Szkudlarski a bramkę na wagę zwycięstwa w turnieju zdobył Maciej Marcinkowski po wzorowo przeprowadzonym kontrataku i asyście Michała Marciszaka. Słowa uznania należą się naszemu bramkarzowi  Marcinowi Żółtkowi który w finałowym starciu popisał się kilkoma rewelacyjnymi interwencjami.

W meczu o trzecie miejsce Ostrovia Ostrów 4-2 pokonała Orła Mroczeń

Gratulacje dla całej drużyny, brawo dla trenera –  zwyciężamy w Memoriale Teodora Anioły po raz drugi, pierwszy raz LKS Gołuchów triumfował w 2010r.


Półfinał

LKS Gołuchów – Ostrovia Ostrów 2:0

 1:0 Michał Laluk

2:0 Przemysław Skibiszewski

LKS: Melka – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Siek, Guźniczak, Szkudlarski, Marcinkowski, Laluk, Skibiszewski

na zmiany wchodzili: Stasiecki, Zacharczuk

Finał

Centra Ostrów – LKS Gołuchów 1:2

1:0 Szymon Strączkowski ( karny )

1:1 Mateusz Szkudlarski

1:2 Maciej Marcinkowski

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Siek, Guźniczak, Szkudlarski, Marcinkowski, Laluk, Skibiszewski


Kolejny mecz kontrolny LKS Gołuchów rozegra 26.07. ( środa ) o godz. 18:30 w Gołuchowie, naszym przeciwnikiem będzie trzecioligowa Centra Ostrów prowadzona przez trenera Posadzego. Zapraszamy na stadion do Gołuchowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.