LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

LKS Gołuchów zwyciężył w Memoriale Teodora Anioły

LKS Gołuchów triumfował w XXIV Memoriale Teodora Anioły w Szczurach. Do udziału w nim zaproszone zostały 4 drużyny: Centra Ostrów, Ostrovia Ostrów,  LKS Gołuchów oraz Orzeł Mroczeń.Po wcześniejszym losowaniu par, w meczach półfinałowych spotkały się drużyny: LKS Gołuchów – Ostrovia Ostrów oraz Orzeł Mroczeń – Centra Ostrów. W pierwszym pojedynku półfinałowym a zarazem meczu otwarcia nasza drużyna pewnie pokonała Ostrovię 2-0 po bramkach Michała Laluka oraz Przemysława Skibiszewskiego.  W drugim półfinale Centra rozbiła Orzeł Mroczeń 6-0 po 3 bramkach Michała Kucharskiego. Dwie bramki dołożył Szymon Kucharski oraz jedno trafienie Szymona Strączkowskiego. Tak wiec w finale sobotniej imprezy spotkały się trzecioligowa Centra Ostrów oraz czwartoligowy LKS Gołuchów.

Lepiej w mecz weszli trzecioligowcy którzy objęli prowadzenie po rzucie karnym, który wykorzystał Szymon Strączkowski. LKS jednak nie złożył broni. Do remisu doprowadził, po indywidualnej akcji Mateusz Szkudlarski a bramkę na wagę zwycięstwa w turnieju zdobył Maciej Marcinkowski po wzorowo przeprowadzonym kontrataku i asyście Michała Marciszaka. Słowa uznania należą się naszemu bramkarzowi  Marcinowi Żółtkowi który w finałowym starciu popisał się kilkoma rewelacyjnymi interwencjami.

W meczu o trzecie miejsce Ostrovia Ostrów 4-2 pokonała Orła Mroczeń

Gratulacje dla całej drużyny, brawo dla trenera –  zwyciężamy w Memoriale Teodora Anioły po raz drugi, pierwszy raz LKS Gołuchów triumfował w 2010r.


Półfinał

LKS Gołuchów – Ostrovia Ostrów 2:0

 1:0 Michał Laluk

2:0 Przemysław Skibiszewski

LKS: Melka – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Siek, Guźniczak, Szkudlarski, Marcinkowski, Laluk, Skibiszewski

na zmiany wchodzili: Stasiecki, Zacharczuk

Finał

Centra Ostrów – LKS Gołuchów 1:2

1:0 Szymon Strączkowski ( karny )

1:1 Mateusz Szkudlarski

1:2 Maciej Marcinkowski

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Siek, Guźniczak, Szkudlarski, Marcinkowski, Laluk, Skibiszewski


Kolejny mecz kontrolny LKS Gołuchów rozegra 26.07. ( środa ) o godz. 18:30 w Gołuchowie, naszym przeciwnikiem będzie trzecioligowa Centra Ostrów prowadzona przez trenera Posadzego. Zapraszamy na stadion do Gołuchowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *