LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

W sobotę inauguracja sezonu 4 ligi

Zakończył się okres przygotować do sezonu 2017/2018. W okresie przygotowawczym głuchowianie rozegrali kilka sparingów, trenowali na boisku oraz korzystali z sprzętu siłowego na hali. Ekipa Żubra w najbliższą sobotę rozpocznie zmagania na czwarto ligowych boiskach, tym razem nie w roli weterana tych rozgrywek, lecz jako beniaminek. Podczas przygotować w okresie letnim z drużyną pożegnali się Filip Sójka, Jacek Paczkowski, którzy nie wznowili treningów z pierwszą drużyną. Tomasz Kapałka od wczoraj jest zawodnikiem okręgowej Olimpii Brzeziny prowadzonej przez wieloletniego kapitana LKS – Dariusza Smolińskiego. Trener Damian Baras dokonał dwóch wzmocnień, jedno w obronie oraz jedno w pomocy. W żółto czarnych barwach zobaczymy dwie nowe twarze. Są to: Damian Siek, który występował w poprzednim sezonie w zespole Huragan Pobiedziska w 4 lidze grupy północnej zajmując z tym zespołem 14 miejsce. Drugim wzmocnieniem jest Dawid Guźniczak, który występował w poprzednim sezonie w zespole Białego Orła Koźmin Wielkopolski w 4 lidze grupy południowej zajmując z tym zespołem 8 miejsce. Rozegrał w barwach Orła 21 meczy zdobywając 6 bramek. Dawid jest byłym zawodnikiem Płomyka Koźminiec oraz Jaroty Jarocin.


W sobotę na boisku w Ostrzeszowie rozegrana zostanie pierwsza kolejka ligi. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00. Ostrzeszów w poprzedni sezon w IV lidze zakończył na wysokim 6 miejscu. W meczach na swoim terenie 7-krotnie wygrywał, 4 razy remisował i odniósł tylko 3 porażki. Najlepszym strzelcem minionego sezonu z dorobkiem 20 trafień został piłkarz Ostrzeszowa – Stawiński Maciej. Zapraszamy na spotkanie!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.