LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zwycięstwo na inaugurację sezonu 4 ligi

LKS Gołuchów świetnie rozpoczął zmagania na czwartoligowych boiskach  po bardzo dobrym meczu pokonał 2:1 Victorię Ostrzeszów. Mecz rozpoczął się od uważnej gry obu zespołów w obronie, dużo walki o każdą piłkę w środku pola oraz akcjami bramkowymi w których świetnie spisywali się bramkarze obu ekip. LKS w pierwszym kwadransie gry zdobył przewagę w środku pola czego efektem były dwie doskonałe sytuacje których nie wykorzystał Łukasz Pietrzak po świetnych prostopadłych podaniach. Niestety, zgodnie ze starym porzekadłem o niewykorzystanych sytuacjach w 16 min tracimy  bramkę którą zdobył po indywidualnej akcji Maciej Stawiński. Ekipa Żubra dążyła do wyrównania, udało  się to w 40 min gdy przepięknym uderzeniem  z rzutu wolnego,  Łukasz Pietrzak zaskoczył bramkarza gospodarzy. Do przerwy remis.

Po zmianie stron LKS zdobywał coraz większą przewagę. Drużyna gospodarzy ograniczała się  tylko do gry z kontrataku ale świetnie tego dnia spisywała się nasza defensywa. Z minuty na minutę drużynie trenera Konstanciaka coraz bardziej brakowało sił, nie pomogły szybko robione zmiany przez trenera. LKS zaczął dominować na boisku i miał mecz pod kontrolą,  jednak piłka nie chciała wpaść do bramki, pomimo iż stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji. Udało się to dopiero w 90 min spotkania gdzie na indywidualną akcję lewą stroną boiska zdecydował się Łukasz Pietrzak.  Uderzył bardzo dobrze, lecz piłka odbiła się od słupka. Na nieszczęście gospodarzy trafiła pod nogi dobrze ustawionego w polu karnym Krystiana Benuszaka, który precyzyjnym i silnym strzałem zdobył gola na wagę zwycięstwa. Brawo drużyna trzy punkty zabieramy do Gołuchowa.


Victoria Ostrzeszów – LKS Gołuchów  1:2  (1:1)

1:0 Maciej Stawiński

1:1 Łukasz Pietrzak

1:2 Krystian Benuszak

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Siek, Guźniczak, Robak (Marcinkowski 80′), Pietrzak Szkudlarski (Laluk 75′), Benuszak.


W najbliższą sobotę o godz.17:00  LKS rozegra kolejny mecz o mistrzostwo 4 ligi przeciwnikiem żółto czarnych będzie SKP Słupca. Serdecznie zapraszamy na stadion do Gołuchowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.