U siebie nadal mocni

Drugie z rzędu zwycięstwo odnotowali podopieczni Damiana Barasa we wczorajszym meczu. LKS bardzo dobrze spisuje się na własnej płycie boiska, co potwierdzili w zwyciężając z SKP Słupca 1:0. Ekipa żubra kontrolowała mecz przez 90 minut i odniosła zasłużone zwycięstwo. Kibice czekali za bramką do 53 minuty. Po koronkowej akcji Pietrzak –Benuszak– Szkudlarski ten ostatni zdobył bramkę głową. Jak się okazało była to bramka na wagę 3 punktów . Okazję na zdobycie bramki miał również Krystian Robak, jego strzał niestety zatrzymał się na słupku. Drugie zwycięstwo LKS Gołuchów spowodowało, że z dorobkiem 6 punktów wraz z Polonią 1912 Leszno plasujemy się na pozycji lidera tabeli.

LKS Gołuchów – SKP Słupca 1:0 (0:0)

1:0 Mateusz Szkudlarski 53’

LKS: Żółtek – Stępień, Brzuśkiewicz, Kuś, Marciszak, Guźniczak, Robak, Szkudlarski (85′ Laluk), Pietrzak (92’ Marcinkowski), Siek, Benuszak (89′ Skibiszewski)

W następnym meczu w ramach 3 kolejki w meczu wyjazdowym zmierzymy się z Koroną Piaski. Spotkanie dwóch drużyn, które są beniaminkami w obecnych rozgrywkach rozpocznie się o godz. 17:00 w Piaskach w najbliższą sobotę tj. 15 sierpnia. Zapraszamy wszystkich sympatyków LKS Gołuchów.