LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Porażka w Lesznie

Piłkarze LKS Gołuchów odnieśli w miniony weekend porażkę z tamtejszą Polonią Leszno. Mecz zakończył się wynikiem 4:2. Już w pierwszej połowie kibice oglądali 4 bramki. Trzy trafienia zanotowali gospodarze, natomiast jedno goście. Po zmianie stron dominujący LKS trafił do siatki w 85’ i dążył do wywalczenia zasłużonego chociażby remisu. Ostatnie słowo jednak powiedzieli gospodarze, którzy po kontrze wbili Marcinowi Żółtkowi bramkę. Gole dla naszego zespołu zdobyli Krystian Benuszak oraz Dawid Guźniczak. W pomeczowej konferencji trener ekipy żubra – Damian Baras nie krył niezadowolenia z wyniku spotkania. Poniżej wynik, skrót oraz konferencja z meczu.


KS Polonia 1912 Leszno – LKS Gołuchów 4:2 (3:1)

1:0 Łukasz Glapiak (20)

1:1 Krystian Benuszak (21)

2:1 Artur Krawczyk (35)

3:1 Kacper Robaczyński (37)

3:2 Dawid Guźniczak (85),

4:2 Artur Krawczyk (93)

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Siek (Laluk 65’), Szkudlarski (Kieliba 46’), Guźniczak, Pietrzak (Marcinkowski 46’), Robak, Benuszak (Skibiszewski 75’)


Na kolejne spotkanie naszej drużyny zapraszamy w najbliższą sobotę tj. 2 września o godz. 17:00. Przeciwnikiem LKS Gołuchów przy ul. Słowackiego w Gołuchowie będzie Pogoń Nowe Skalmierzyce. Zapraszamy na to spotkanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.