LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

LKS zwycięża w Racocie

LKS Gołuchów pokonał w wyjazdowym meczu drużynę trenera Dominiczaka PKS Racot 4-0Początek sobotniego spotkania bardzo dobrze ułożył się dla podopiecznych trenera Damiana Barasa, którzy już po 15min gry prowadzili w Racocie 2:0. Najpierw nieporozumienie w szeregach obronnych drużyny Racotu wykorzystał Łukasz Pietrzak który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi, chwile później popularny Badi wrzucił piłkę w pole karne, którą próbował wybić jeden z obrońców, zrobił to jednak tak niefortunnie że skierował ją do własnej bramki. Drużyna z Racotu ograniczała się do gry z kontrataku jednak dobrze dysponowana tego dnia była defensywa żółto czarnych.

Po zmianie stron PKS Racot rzucił się do odrabiania strat z pierwszej połowy,  próbował mocniej zaatakować nasz zespół, stworzył kilka dobrych sytuacji ale świetnie spisywał się nasz  blok defensywny oraz Marcin Żółtek w bramce. LKS atakował ale nieskutecznie, stwarzał sytuacje ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Udało się to w 80min spotkania, kiedy bardzo dobre podanie z głębi pola otrzymał nie kto inny jak świetnie dysponowany tego dnia Łukasz Pietrzak i po raz kolejny nie zmarnował sytuacji jeden na jeden, 3:0 dla LKS. Ta bramka podcięła skrzydła gospodarzą tego spotkania, a nasz zespól nabrał chęci do strzelenia kolejnej. W samej końcówce spotkania a dokładnie  w 89min z rzutu rożnego Pietrzak posyła futbolówkę w pole karne wprost na głowę Dawida Guźniczaka który pięknym trafieniem ustala wynik na 4-0 dla Ekipy Żubra.


PKS Racot  – LKS Gołuchów  0:4  (0:2)

0:1 Łukasz Pietrzak (3min)

0:2 Tomasz Bajsztok (15) samobójcza

0:3 Łukasz Pietrzak (80)

0:4 Dawid Guźniczak (89)

LKS: Żółtek – Stempień, Kuś, Brzuśkiewicz, Marciszak, Siek ( Szkudlarski 60′), Robak, Guźniczak, Pietrzak, Kieliba, Skibiszewski (Laluk 60′)


W najbliższą sobotę LKS Gołuchów podejmował będzie w derbowym pojedynku zespół Ostrovii Ostrów Wlkp.

Zapraszamy serdecznie na stadion w sobotę UWAGA ZMIANA GODZINY NA 15:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.