LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Skuteczność lidera

Meczem z liderem tabeli – Victorią Września podopieczni Damiana Barasa zakończyli rozgrywki rundy jesiennej. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie i taki też był. Ekipa żubra nie przestraszyła się lidera i postawiła bardzo trudne warunki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla ekipy Wrześni. Nasi piłkarze dwukrotnie gonili wynik spotkania. Najpierw stan meczu na 1:1wyrównał Łukasz Pietrzak, który otrzymał podanie piętą od Krystiana Benuszaka i następnie wykończył akcję przepięknym technicznym strzałem tuż przy słupku nie dawając najmniejszych szans bramkarzowi gości na obronę tego strzału. Victoria Września była w tym dniu niezwykle skuteczna i każda akcja pod bramką Marcina Żółtka stwarzała ogromne zagrożenie. Na prowadzenie Victoria wyszła jeszcze w pierwszej połowie. Bierną postawę naszych obrońców, wykorzystał Jacek Kopaniarz, który dobił strzał obroniony przez naszego bramkarza. Gołuchowianie wyrównali za sprawą Michała Laluka, który dośrodkowanie Damiana Sieka zamienił na bramkę. Ostateczny cios goście zadali w 77 minucie. W pole karnym przewinienia dopuścił się Arur Brzuśkiewicz i sędzia nie miał wątpliwości aby wskazać na jedenastkę. Podyktowany rzut karny pewnie na bramkę zamienił PaweLisiecki. LKS grał jak równy z równym w starciu z liderem, niestety to lider tabeli okazał się skuteczniejszy i wywiózł z Gołuchowa 3 punkty umacniając się na pozycji lidera. Nasza ekipa żubra z dorobkiem 25 punktów rundę jesienną zakończyła na 6 miejscu. Na ten bilans przełożyło się 8 zwycięstw, 1 remis oraz 6 porażek.

Zmagań jednak w tym roku to jeszcze nie koniec. WZPN zaplanował rozegranie jeszcze dwóch kolejek w listopadzie. Za tydzień pojedynek w ramach rundy wiosennej z Victorią Ostrzeszów rozpocznie sięo godz. 14:00 na stadionie w Gołuchowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *