LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu Pogoń Nowe Skalmierzyce – LKS Gołuchów

W 21 kolejce podopiecznych Macieja Dolaty czeka kolejny ciężki sprawdzian. Po ligowym starciu z Polonią Leszna czas na wicelidera rozgrywek Pogoń Nowe Skalmierzyce. Na drugą pozycje Pogonii składa się 12 zwycięstw, 3 remisy oraz 4 porażki w tym m.in. z LKS Gołuchów (3:0) w rundzie jesiennej. Na własnym obiekcie podopieczni Mariusza Kaczmarka radzą sobie bardzo dobrze odnotowując 7 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażkę (0:2 z Ostrovią Ostrów Wlkp.) warta uwagi jest liczba straconych bramek, bo u siebie do tej pory Pogoń straciła ich tylko 5 co daje najlepszą defensywę w meczach u siebie. Plasujący się na 7 miejscu Gołuchów na wyjazdach wygrał siedem razy, raz zremisował i odniósł trzy porażki. Statystyki te sprawiają, że w Skalmierzycach dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Mecz pomiędzy Pogonią Nowe Skalmierzyce, a LKS Gołuchów odbędzie się 7 kwietnia o godz. 16:00 na boisku przy ul. Mostowej w Nowych Skalmierzycach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *