LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Ekipa żubra nie zwalnia tempa

Weekend majowy dla LKS Gołuchów był bardzo udany. Passa meczów bez porażki nadal podtrzymana. Najpierw 1 maja gołuchowska ekipa udała się do Turku by tam rozegrać bardzo ważny mecz z miejscowym Turem. Rywal bardzo niewygodny oraz drepczący nam po piętach w walce o utrzymanie. LKS pojechał po 3 punkty, remis nie wchodził w grę. Swój cel osiągnął. Dzięki dwóm trafieniom Pawła Stempnia żółto – czarni zwyciężyli 2:0 dzięki czemu odskoczyli goniącemu Turowi na 6 punktów.

Zaledwie 4 dni później – 5 maja rozegrana została już 26 kolejka ligowa. Na własnym obiekcie podopieczni Macieja Dolaty zdeklasowali Kanię Gostyń 5:0. Hat-trickiem popisał się Krystian Benuszak, a po jednym trafieniu zanotowali Igor Skowron oraz Szymon Gałczyński. LKS zasiaduje na 6 miejscu mając przewagę 3 punktów nad siódmą Polonią Leszna oraz 6 punktów nad ósmym Turem Turek. Tylko dwa punkty nad nami jest sąsiad zza miedzy Pogoń Nowe Skalmierzyce. Walka o pozostanie w 4 lidze zapowiada się pasjonująco. Do zakończenia rozgrywek pozostały tylko 4 kolejki. Gołuchów czeka jeszcze pojedynek z liderem Białym Orłem, Ravią Rawicz, Obrą Kościan oraz Victorią Września.

A już  środę 9 maja o godz. 17:00 kolejny mecz w ramach Pucharu Polski z Obrą Kościan na boisku w Kościanie. Po zwycięstwie na szczeblu okręgowym walczymy dalej w tych rozgrywkach ale na szczeblu wojewódzkim. Zwycięzca meczu awansuje do półfinału. W drugim meczu spotkają się dwie trzecioligowe zespoły Sokół Kleczew oraz Polonia Środa Wlkp. Natomiast z okręgu Pilskiegp w środę zostanie rozegrany finał pomiędzy Pogonią Łobżenica, a Lubuszanin Trzcianka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.