LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

LKS Gołuchów – Unia Swarzędz

Po remisowym pojedynku z Sokołem Pniewy czas rozegrać kolejkę nr 2. Do Gołuchowa zawita ekipa ze Swarzędza. Unia przed tygodniem odniosła zwycięstwo nad Lubuszaninem Trzcianka 3:1, a więc nad rywalem którego znamy z występów w Pucharze Polski. Podopieczni Patryka Kniata od 3 sezonów występuje na boiskach 4 ligi. Natomiast w swojej klubowej historii Unia Swarzędz pochwalić się może występami w 3 lidze w której grała przez dłuższy czas. Sobotni rywal będzie z pewnością bardzo mocny, LKS Gołuchów ma atut własnego boiska. Mecz zapowiada się ciekawie i ciężko wskazać faworyta. Zapraszamy na boisko przy ul. Słowackiego w Gołuchowie. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 16:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *