LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy Seniorzy - rezerwy

Podział w 4 lidze. Rezerwy pokonane przez lidera.

W 14 kolejce LKS Gołuchów podzielił się punktami w meczu z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Na boisku padł wynik 2:2 i każda z ekip wbiła swoje bramki niemalże jeden po drugim. Najpierw LKS Gołuchów rozpoczął strzelanie w 36 minucie za sprawą trafienia Dawida Guźniczaka z rzutu wolnego. Zaledwie 3 minuty później na 2:0 podwyższył Paweł Stempień pokonując z ostrego konta bramkarza gości. Zespół Pogoni Nowe Skalmierzyce odpowiedział tuż po zmianie stron. W 48 minucie meczu kontaktową bramkę zdobył Adam Maciejewski, a zaledwie minutę później Dawid Kuczyński przymierzył w okienko nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Gołuchowianie po 14 kolejkach mają 20 punktów i zajmują 11 miejsce w tabeli. W 15 kolejce podopieczni trenera Dolaty udają się do lidera – Lubuszan Trzcianka. To spotkanie 27 października o godz. 14:00 w Trzciance.

Druga drużyna w 10 kolejce A klasy doznała drugiej porażki w lidze. Tym razem nasz zespół pokonał lider tabeli – Ogniwo Łąkociny. Na boisku padł wynik 1:4, honorową bramkę dla rezerw zdobył Jakub Michalak. Gołuchowianie mecz kończyli w 9. Za dwie żółte, a w konsekwencji czerwone kartki boisko opuścić musiał Piotr Kapałka oraz Szymon Hajdasz. Porażka ta kosztowała zespół Marcina Żółtka spadek na 5 miejsce w tabeli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *