LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Brak koncentracji w końcowych minutach meczu.

Pierwsza drużyna LKS Gołuchów w 16 kolejce zremisowała w Ostrowie Wlkp. z miejscową Centrą 2:2. Podział punktów dla ekipy żubra traktować można jako porażkę. Punkt Centra wyszarpała golem w doliczonym czasie gry. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Macieja Dolaty, a gola w 14 minucie meczu zdobył były zawodnik Centry – Marcin Wandzel. Centra wyrównała po zmianie stron w 54 minucie za sprawą trafienia Jakuba Michalskiego. Na drugiego gola czekaliśmy 15 minut, a na prowadzenie nasz zespół wyprowadził Marcin Szymkowiak. Katem gołuchowskiego zespołu był Jakub Michalski, który zdobył wyrównującą bramkę tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Rezerwy natomiast w niedzielę rozegrały kolejkę numer 12. W meczu na własnym obiekcie podopieczni Marcina Żółtka musieli uznać wyższość Żaków Taczanów. Ekipa żubra przegrała to spotkanie 0:1 tracąc bramkę również w końcówce spotkanie – w 89 minucie do siatki trafił Jakub Baranowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.