LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Koniec zimowego okresu przygotowawczego

Ekipa Żubra rozegrała w trakcie zimowej przerwy 7 meczów kontrolnych, które kończy z bilansem 29 bramek strzelonych i 16 straconych. Wygraną zakończyły się spotkania z CKS’em Zbiersk (9:2), Kazimierzem Polonus Biskupi (5:0) i Odolanovią Odolanów (6:1). Porażkami podopiecznych trenera Dolaty kończyły się dwa spotkania z Górnikiem Konin (3:6 i 1:3) oraz mecze z KKS’em Kalisz (0:3) i Ostrovią Ostrów Wielkopolski (2:4).

Najwięcej bramek w rozegranych spotkaniach zdobył Krystian Benuszak (5 goli) oraz Paweł Stempień (6 goli). W zimowej przerwie miało miejsce również kilka zmian kadrowych. Z drużyny odszedł Piotr Garbarek oraz Dawid Idzikowski. Piotr zajął stanowisko trenera Jaroty Jarocin, a Dawid po skończonym okresie wypożyczenia również wrócił do Jaroty. Klub zasiliło natomiast dwóch zawodników: Krzysztof Czabański oraz Marcin Antczak. Krzysztof to środkowy pomocnik defensywny, który możne również grać jako środkowy obrońca, przyszedł z Jaroty Jarocin. Marcin występuje na co dzień na pozycji bramkarza, został ściągnięty do LKS’u z Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Żółto-czarni rozpoczną rundę wiosenną od meczu wyjazdowego, przeciwko Sokołowi Pniewy. Mecz odbędzie się 2 marca o godzinie 13:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *