LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Treningi, transfery, sparingi. LKS zaczyna przygotowania do nowego sezonu.

W środę 10 lipca Maciej Dolata spotkał się wraz ze swoimi podopiecznymi na pierwszym treningu przygotowawczym do nowego sezonu IV ligi. Na treningu pojawiło się 20 zawodników. Zabrakło Krzysztofa Czabańskiego oraz Marcina Antczaka, którzy jeszcze przebywają na urlopach wypoczynkowych. Szymon Gałczyński rozpoczął treningi w trzecioligowej Jarocie Jarocin, nieznana jest przyszłość Patryka Cierniewskiego. Do drużyny seniorów oficjalnie dołączył Michał Grzesiek, który poprzednio grał w IV ligowym KS Opatówek, a na swoim koncie ma również występy w KKS 1925 Kalisz, Nielbie Wągrowiec oraz Warcie Poznań. Michał wzmocni linię defensywną LKS Gołuchów. Ponadto na treningu pojawiły się nowe twarze, które chcą zasilić szeregi żółto-czarnych, a mowa tu o Macieju Mikołajczaku z Błękitnych Wronki, Szymonie Pacholskim z CKS Zbiersk oraz Jakubie Szymkowiaku z Grom Golina, którego ponowne występy w LKS są tylko formalnością. Również obecny na treningu był zawodnik z którym trener, klub jak i sam zawodnik wiążę duże nadzieje na występy w LKS Gołuchów, jednak do czasu załatwienia formalności pozostaje on zawodnikiem testowanym. Z drużyną pożegnał się Marcin Szymkowiak, którego oglądać będzie można na boiskach III ligi w drużynie KKS 1925 Kalisz.


Po tygodniu pracy już w sobotę 13 lipca o godz. 11:00 pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnik z wysokiej półki – Sokół Kleczew, a więc 9 zespół poprzedniego sezonu III ligi, który nieprzerwanie występuje w niej od roku 2011. To spotkanie rozegrane zostanie na boisku w Kleczewie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *