LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Sokół Kleczew – LKS Gołuchów 0:0

Ekipa żubra w sobotę rozegrała pierwszy sparing, a przeciwnikiem był trzecioligowy Sokół Kleczew. Na boisku w Kleczewie padł bezbramkowy remis. Trener Maciej Dolata nie mógł skorzystać z Krystiana Benuszaka, Marcina Antczaka oraz Jakuba Szymkowiaka. W pierwszych 45 minutach gry lepiej prezentowali się gospodarze spotkania i to dzięki dobrym interwencją Tomasza Szymkowiaka LKS nie stracił bramki. Gołuchowianie przebudzili się pod koniec spotkania, co efektem była niewykorzystana świetna okazja Mateusza Szkudlarskiego. Druga część meczu znacznie lepsza w wykonaniu LKS Gołuchów. Bramkę zdobył Konrad Chojnacki, lecz sędzia bramki nie uznał, bowiem została ona zdobyta ze spalonego. Dobry występ potwierdził Tomasz Szymkowiak, który obronił rzut karny. Ponadto Maciej Marcinkowski dwukrotnie z rzutu wolnego sprawdzał umiejętności bramkarza Sokoła Kleczew. Piłkarze zagrali bardzo dobry mecz, trener Maciej Dolata z pewnością jest zadowolony z postawy swoich zawodników, a na tle trzecioligowca LKS prezentował się bardzo dobrze.

Sokół Kleczew – LKS Gołuchów 0:0

Skład LKS: Szymkowiak T. – Majusiak, Kuś, Czabański, Laluk, Chojnacki, Grzesiek, Guźniczak, Stempień, Wandzel, Szkudlarski

Na zmiany: Marciszak, Hajdasz, Mikołajczak, Marcinkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *