LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy - rezerwy

Drużyna rezerw LKS’U Gołuchów poznała rywali na sezon 2019/20!

Podopieczni trenera Łukasza Hyżyka rozegrają sezon 19/20 w grupie 5 klasy A, w której skład wchodzić będzie 14 zespołów.

Zestawienie rywali drugiej drużyny Ekipy Żubra uległo jednak znacznej zmianie. W porównaniu do sezonu 2018/19 w lidze pozostały tylko 4 drużyny, z którymi LKS miał okazję się mierzyć. Są to: Sokoły Droszew, LZS Godziesze, Jaskiniowec Rajsko oraz Szczyt Szczytniki. Reszta zespołów rozgrywała poprzedni sezon w innych ligach, klasach rozgrywkowych czy okręgach. Huragan Szczury oraz Iskra-Prosna Sieroszewice awansowały z II grupy klasy B (okręg kaliski). Grom Malanów, Orzeł Kawęczyn, Wicher Dobra, Piast Grodziec i Teleszyna Przykona utrzymały się w grupie II klasy A (okręg koniński). Natomiast Prosna Kalisz oraz Korona Pogoń Stawiszyn spadły z klasy okręgowej (okręg kaliski).

Spotkania z drużynami, z którymi LKS II jeszcze nie miał okazji się mierzyć, na pewno zapewnią wiele emocji oraz spowodują, że sezon 2019/2020 będzie bardzo ciekawy.

Aktualizacja z dnia 23 lipca 2019 r.
Nastąpiły małe zmiany w związku z wycofaniem się zespołu Ostrovii II Ostrów Wielkopolski. Drużyna Huragan Szczury została przesunięta do grupy nr 9, a jej miejsce zastąpi spadkowicz Prosna Chocz-Kwileń.

Kolejna zmiana nastąpiła w numeracji grup. Na stronie www.laczynaspilka.pl. Zespoły z grupy nr 5 zostały przypisane do grupy nr 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *