LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy Seniorzy - rezerwy

Porażka seniorów oraz drugiej drużyny (wideo)

Piłkarze Gołuchowskiego LKS w sobotę rozegrali przedostatni sparing przed startem IV ligi. Nasz sobotni rywal KKS 1925 Kalisz  nie dał naszym piłkarzom szans i pewnie pokonał ekipę żubra 5:0. Gołuchowianie nie znaleźli przez 90 minut meczu złotego środka na pokonanie bramkarza KKS-u, sprezentowali za to bramki dla Kaliszan. Bramki dla KKS strzelali 2x Mateusz Żebrowski, 2x Sebastian Kaczyński, Marcin Radzewicz. Gole ze spotkania:


KKS Kalisz – LKS Gołuchów 5:0

Skład LKS: Antczak – Grzesiek, Kuś, Wandzel, Majusiak, Chojnacki, Czabański, Guźniczak, Stempień, Szkudlarski, Benuszak
Na zmiany wchodzili: Szymkowiak, Marcinkowski, Mikołajczyk, Szymkowiak, Laluk

Za tydzień ostatni mecz kontrolny, a przeciwnikiem będzie Kazimierz Biskupi. To spotkanie zaplanowane jest pierwotnie na sobotę, niewykluczone jest jednak to, że mecz może odbyć się w piątek. O szczegółach będziemy informować za pośrednictwem Facebooka.


Swój mecz kontrolny również w sobotę rozegrały rezerwy LKS Gołuchów, a przeciwnikiem był drugi zespół Stali Pleszew. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli gospodarze meczu i pokonali ekipę żubra 5:3. Bramki dla podopiecznych Łukasza Hyżyka zdobyli Maciej Marcinkowski, Patryk Kubczyk i Patryk Kowalski