LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zdeklasowali Olimpię Koło

Z przytupem piłkarze Gołuchowskiego LKS wystartowali w rozgrywkach nowego sezonu IV ligi. W sobotnim spotkaniu nie dali najmniejszych szans Olimpii Koło zwyciężając 4:0. Wynik spotkania otworzył Krzysztof Czabański wykonując fenomenalnie rzut wolny posyłając piłkę w samo okienko. Dublet w spotkaniu ustrzelił Krystian Benuszak, a bramki zadedykował swojemu nowonarodzonemu synowi Alanowi. Koledzy z drużyny wykonali kołyskę, a więc historia zatoczyła koło. W swoim ligowym debiucie w żółto czarnych barwach również bramkę zdobył Konrad Chojnacki. Gołuchowianie byli zespołem zdecydowanie lepszym od młodego składu z Koła. Marcin Antczak w meczu nie miał za dużo pracy w bramce. Wywiadu po meczu dla zpleszewa.pl udzielił trener Maciej Dolata:

W przedsezonowych sparingach z zespołami trzecioligowymi graliśmy zazwyczaj z kontry. Dzisiaj mecz był odmienny i trochę ciężko nam się grało przez 90 minut atakiem pozycyjnym. Chłopcom z Koła nie można było odebrać chęci i to było na boisku widać. Cieszy na pewno skuteczność, cieszy to, że Krystian strzelił bramki, które zadedykował swojemu narodzonemu synkowi, cieszy to, że Konrad Chojnacki w debiucie strzelił gola. 

Zależało nam na tym, aby dobrze się w tą ligę wprowadzić i z satysfakcją dopisujemy sobie trzy punkty. Są mankamenty – było trochę niecelnych podań, złych przyjęć piłki, ale myślę, że z upływem czasu będziemy się rozkręcali.


LKS Gołuchów – Olimpia Koło 4:0 (2:0)

1:0 Krzysztof Czabański 8’

2:0 Krystian Benuszak 27’

3:0 Konrad Chojnacki 78’

4:0 Krystian Benuszak 80’

LKS: Antczak – Grzesiek, Wandzel, Kuś, Majusiak (75’ Laluk), Chojnacki (75’ Marcinkowski), Czabański, Guźniczak, Stempień (65’ Szymkowiak J.), Szkudlarski (65’ Hajdasz), Benuszak


W czwartek wyjazdowe spotkanie z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 sierpnia o godzinie 12:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.