LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp.

W drugiej kolejce LKS Gołuchów zmierzy się w meczu wyjazdowym z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski, która w swoim pierwszym meczu uległa Polonii Kępno 3:4 goniąc stratę 3 bramek do 28 minuty spotkania. W ubiegłym sezonie Ostrovia uplasowała się na 9 miejscu z dorobkiem 55 punktów. W meczach na własnym boisku odnieśli 9 zwycięstw, 4 remisy oraz 6 porażek. Poprzedni sezon w dwumeczu obu ekip przemawiał na korzyść naszego czwartkowego rywala, który w Gołuchowie zwyciężył 2:1, natomiast w rewanżu w Ostowie Wlkp. drużyny podzieliły się punktami. Zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek 15 sierpnia o godz. 12:00 na boisku w Ostrowie Wlkp. przy ul. Piłsudskiego 64.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.