LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Lubuszaninem Trzcianka

Tydzień temu rozpoczęliśmy sezon, a w Gołuchowie już w najbliższą niedziele rozegrany zostanie mecz w ramach 3 kolejki. Żółto-czarni idą jak burza i po dwóch kolejkach maja dorobek 6 punktów, 6 zdobytych i 0 straconych bramek. Z pewnością w niedzielnym spotkaniu LKS myśli tylko o wygranej.

Przeciwnikiem ekipy żubra będzie zespół Lubuszanina Trzcianki. Nasz niedzielny rywal w dwóch pierwszych kolejkach dwukrotnie zremisował  swoje spotkania kolejno z Tarnovią Tarnowo Podgórne (0:0) i Polonią Kępno (1:1). W poprzednim sezonie podopieczni Macieja Dolaty dwukrotnie ulegli 1:0 zespołowi z Trzcianki.

Zapraszamy na to spotkanie w niedzielę 18 sierpnia o godz. 12:00 na boisku przy ul. Słowackiego w Gołuchowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.