LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Kotwicą Kórnik

W drugim wyjazdowym spotkaniu LKS Gołuchów w ramach 4 kolejki mierzyć się będzie w Kórniku z miejscową Kotwicą. Nasz sobotni rywal pierwsze 3 punkty zdobył w 3 kolejce i w minioną niedziele pokonał 1:3 Polonię Kępno w meczu wyjazdowym zdobywając wszystkie bramki w odstępie nieco ponad 15 minut. W pierwszych dwóch meczach musieli uznać wyższość Unii Swarzędz oraz Tarnovii Tarnowo Podgórne. Nasz zespół spisuje się fenomenalnie na starcie ligi i po 3 kolejkach z dorobkiem 9 pkt jest jednym z trzech niepokonanych do tej pory zespołów.

W poprzednim sezonie Kotwica Kórnik uplasowała się na 10 miejscu, a na własnym boisku bilans wygląda następująco: 11 zwycięstw, 6 remisów i 2 porażki. W dwóch bezpośrednich spotkaniach pomiędzy LKS, a Kórnikiem nasz zespół zwyciężył w Gołuchowie 3:2, natomiast w Kórniku padł remis 2:2. Spotkanie rozpocznie się 24 sierpnia  o godz. 16:00 na boisku przy ul. Leśnej 6 w Kórniku.

Dla osób nie mogących być na meczu zaplanowaliśmy relację LIVE z sobotniego spotkania, relacja dostępna pod linkiem poniżej.

https://regiowyniki.pl/mecz/23461/Pilka_Nozna/Wielkopolskie/4_Liga/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *