LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Obrą Kościan

w 5 kolejce LKS Gołuchów podejmować będzie zespół Obry Kościan, która do tej pory zgromadziła 4 punkty pokonując Victorię Ostrzeszów (1:2) w meczu wyjazdowym oraz remisując z Polonią Kępno (1:1) na własnym obiekcie. Ponadto odnotowali porażkę z Unią Swarzędz oraz Tarnovią Tarnowo Podgórne.

W poprzednim sezonie Obra Kościan sezon zakończyła na 7 miejscu z dorobkiem 59 punktów i w meczach wyjazdowych odnotowali 9 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek. Ostatnie dwa spotkanie pomiędzy LKS, a Obrą Kościan przemawiają za drużyna z grodu żubra, którzy odnieśli dwa zwycięstwa. W dwumeczu LKS był lepszy na własnym boisku najpierw pokonali Obrzankę 3:0 w Gołuchowie, natomiast na wyjeździe zwyciężył 1:2.

Zapraszamy na ciekawie zapowiadające się spotkanie z Obrą Kościan. Mecz rozpocznie się punktualnie o godz. 17:00 na boisku przy ul. Słowackiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *