LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zwycięska passa podtrzymana

Ekipa żubra odniosła 6 zwycięstwo z rzędu, wyższość Gołuchowskiego klubu tym razem uznać musiała drużyna KS Opatówek. Jedyna bramka w spotkaniu padła na początku spotkania. W 9 minucie meczu faulowany w polu karnym został Krystian Benuszak i ten sam zawodnik bezbłędnie wykonał jedenastkę.

Mecz w Opatówku był meczem zaciętym. W całym spotkaniu LKS uzbierał 4 żółte kartki, natomiast zespół KS Opatówek żółty kartonik oglądał aż 7 razy. Gołuchowianie dzięki wygranej nad KS Opatówek umocnili się na pozycji lidera IV ligi, a to za sprawą porażki Unii Swarzędz oraz Pogoni Nowe Skalmierzyce.

Bramka w tej akcji pewnie zamknęłaby ten mecz, a tak to wszystko było wyrównane, mnóstwo żółtych kartek – my cztery, przeciwnik siedem. Mecz dla oka nie był widowiskowy. O ile w pojedynku z Obrą Kościan było mnóstwo walki, to teraz było jej do potęgi drugiej. Przeciwnik grał piłkę bardzo fizyczną, a nasi piłkarze zostawili naprawdę sporo zdrowia. Kuba Szymkowiak grał na końcu na 50%, ale wszystkie zmiany miałem już wykorzystane. Dzisiaj tego piłkarskiego szczęścia mieliśmy więcej i udało nam się z trudnego terenu wywieźć trzy punkty.  Cieszymy się, że zdobywamy te punkty, żeby ta wiosna była dla nas przyjemniejsza, natomiast nie myślimy w tym momencie o czymkolwiek więcej – dla zpleszewa.pl powiedział trener Maciej Dolata


KS Opatówek – LKS Gołuchów 0:1 (0:1)

0:1 Krystian Benuszak 9’

LKS: Marcin Antczak – Paweł Majusiak (55’ Michał Laluk), Marcin Wandzel, Grzegorz Kuś, Michał Grzesiek, Krzysztof Czabański, Dawid Guźniczak, Konrad Chojnacki (70’ Paweł Stempień), Mateusz Szkudlarski (70’ Adrian Hajdasz), Jakub Szymkowiak, Krystian Benuszak (75’ Maciej Marcinkowski)


W 7 kolejce LKS podejmować będzie Wartę Międzychód – obecnie 11 zespół ligowej tabeli. Spotkanie w Gołuchowie rozpocznie się w niedzielę o godz. 17:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *