LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Wartą Międzychód

W 7 kolejce LKS podejmować będzie Wartę Międzychód. Obecnie nasz niedzielny rywal plasuje się na 11 pozycji z dorobkiem 7 punktów. W delegacjach Warta radzi sobie niezbyt dobrze, bowiem smaku zwycięstwa w tym sezonie na boiskach rywali jeszcze nie doznali. Zdobyli jeden punkt bezbramkowo remisując z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

W poprzednim sezonie podopieczni Macieja Dolaty zremisowali na boisku Warty, natomiast w Gołuchowie odnieśli zwycięstwo 3:1. Bezwzględnym katem Warty Międzychód jest Krystian Benuszak, który zdobył wszystkie 4 bramki w bezpośrednich pojedynkach.

Zapraszamy na spotkanie o godz. 17:00 w najbliższą niedzielę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *