LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Victorią Września

8 kolejka nietypowo zostanie rozegrana w najbliższą środę, a LKS Gołuchów czeka pojedynek z Victorią Września na boisku rywala. Drużyna Tomasza Bekasa obecnie zajmuje 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów odnosząc 3 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Na własnej płycie boiska Victoria Września odniosła 2 zwycięstwa i 1 porażkę – pokonała Victorię Ostrzeszów 2:1 oraz KS Opatówek 5:0, uległa natomiast ostrowskiej Centrze 1:2. Najskuteczniejszym zawodnikiem obecnie jest 19 letni Mikołaj Jankowski z dorobkiem 6 trafień.

W poprzedniej kampanii ekipa żubra wysoko przegrała w Gołuchowie 0:4, natomiast w rewanżu odnieśli zwycięstwo 2:3. Z pewnością środowy rywal jest niewygodny dla naszej drużyny i o 3 punkty będzie bardzo ciężko. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 17:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *