LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Victorią Ostrzeszów

Rywalem Ekipy Żubra w 9 kolejce IV ligi wielkopolskiej będzie drużyna Victorii Ostrzeszów. Spotkanie zostanie rozegrane 21 września o godzinie 16:00, na stadionie przy ul. Słowackiego w Gołuchowie.

Sobotni rywal podopiecznych trenera Macieja Dolaty zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 16 punktów na swoim koncie. Na zgromadzony przez Victorię dorobek złożyło się 5 zwycięstw, 1 remis oraz 1 porażka. W ostatnich kolejkach drużyna z Ostrzeszowa zremisowała 1:1 z Polonią Kępno, wygrała 3:0 z Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz 4:1 z Unią Swarzędz.

W zeszłym sezonie Żółto-Czarni nie mieli okazji spotkać się na murawie z Victorią, ponieważ ta występowała w lidze międzyokręgowej, którą ostatecznie zakończyła na 1 miejscu, z przewagą 15 punktów nad drugą w tabeli drużyną.

Serdecznie zapraszamy na bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *