LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Dla mediów Inne

Niedzielny turniej na Orliku w Gołuchowie

W niedziele 29 wrześnie o godzinie 10.00 odbędzie się turniej dla drużyn niezrzeszonych. Organizatorami są LKS Gołuchów oraz Gmina Gołuchów. Serdecznie zapraszamy do spędzenia niedzieli w atmosferze rywalizacji i sportowego fair-play .

Projekt zakłada organizację wydarzenia pn. „Turniej Piłki Nożnej”, w miejscowości Gołuchów i ma na celu wyrabianie umiejętności zdrowego współzawodnictwa, zaangażowanie uczestników do: aktywności sportowych i społecznych, integracji rodzinnej lokalnego społeczeństwa. Osoby uczestniczące w wydarzeniu otrzymają ofertę w postaci ruchu na świeżym powietrzu, zdrowej rywalizacji sportowej, w tym również międzypokoleniowych, możliwości spotkania i wymiany poglądów z innymi, jako dobrą alternatywę w stosunku do spędzania czasu przy komputerze czy oglądaniu telewizji.

Projekt  będzie realizowany w ramach poddziałania  19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *