LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź mecz z Unią Swarzędz

W sobotę podopieczni Macieja Dolaty udają się w ramach 10 kolejki do Swarzędza. Pojedynek z miejscową Unią zaplanowany jest na godz. 14:00. LKS Gołuchów cały czas zasiaduje na pozycji lidera tabeli, przewaga nad goniącą Pogonią Nowe Skalmierzyce wynosi już tylko 1 punkt.

Zwycięstwo nad Unią jest konieczne, aby utrzymać fotel lidera. W poprzedniej kampanii w bezpośrednim pojedynkach obie ekipy odniosły zwycięstwa na własnych boiskach. LKS zwyciężył w Gołuchowie 3:1, natomiast Unia zwyciężyła w Swarzędzu 4:2.

Obecnie podopieczni Patryka Kniata zajmują 8 miejsce z dorobkiem 16 punktów na co składa się 5 zwycięstw, 1 remis oraz 3 porażki. Na własnym obiekcie Unia odniosła 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażkę. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest Gerard Pińczuk z dorobkiem 7 trafień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *