LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Tarnovią Tarnowo Podgórne

W niedzielne popołudnie LKS Gołuchów rozegra kolejne spotkanie w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem będzie Tarnovia Tarnowo Podórne, różnica punktowa między zespołami wynosi zaledwie 3 punkty. Zwycięzca tego spotkania znacznie więc poprawi swoją pozycję w tabeli. Zespół Tarnovi w delegacjach odniósł 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażkę. Gołuchowianie w tym sezonie na własnym boisku są jeszcze nie pokonani i w niedzielę z pewnością zrobią wszystko aby miano niepokonanej drużyny na własnym obiekcie podtrzymać.

Zapraszamy na spotkanie na boisko przy ul. Słowackiego w Gołuchowie, mecz rozpocznie się o godz. 14:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *