LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Polonią Kępno

Przed piłkarzami ekipy żubra kolejne spotkanie wyjazdowe. Tym razem LKS Gołuchów uda się do Kępna, by powalczyć z miejscową Polonią o komplet punktów. W obecnym sezonie Polonia Kępno nie spisuje się najlepiej i znajduje się 3 oczka nad strefą spadkową, jednak nie należy lekceważyć rywala. W meczach na własnym obiekcie zespół Bogdana Kowalczyka zdobył 7 z 10 zdobytych punktów w obecnej kampanii. W poprzednim sezonie oba zespoły odniosły po zwycięstwie w bezpośrednim starciu. Kępno zwyciężyło w Gołuchowie, LKS natomiast zrewanżował się i zwyciężył w Kępno 0:2. Podopieczni Macieja Dolaty nie wygrali dwóch wyjazdowych spotkań z rzędu  i z pewnością będą chcieli tą passę przełamać.  Zapraszamy na spotkanie w Kępnie w najbliższą sobotę o godz. 16:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *