LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zapowiedź meczu z Pogonią Nowe Skalmierzyce

Już tylko 3 kolejki pozostały do zakończenia rundy jesiennej IV ligi. LKS Gołuchów ma do rozegrania jeden mecz na własnym obiekcie oraz dwa mecze wyjazdowe.

Jedno z nich odbędzie się w Nowych Skalmierzycach – pojedynek pomiędzy Pogonią, a Ekipą Żubra odbędzie się 2 listopada o godz. 14:00. Zespół Mariusza Kaczmarka dreptał po piętach ekipie żubra od początku sezonu, lecz w ostatnich 3 meczach zdobyli tylko raz komplet punktów, obecnie zajmuje 6 lokatę.

Pogoń Nowe Skalmierzyce na własnym obiekcie jest silnym i trudnym przeciwnikiem, bilans spotkań w meczach u siebie to 7 zwycięstw, 0 remisów oraz 2 porażki. Ulegli 0:2 z Tarnovią Tarnowo Podgórne oraz 1:4 z Lubuszaninem Trzcianką.

Zespół Macieja Dolaty stoi przed ogromną szansą przezimowania na fotelu lidera, aby to zrobić potrzebne są między innymi 3 punkty w Skalmierzycach. Zadanie jak najbardziej do wykonania, jednak przed zespołem żółto-czarnych bardzo ciężki mecz.

Zapraszamy na spotkanie w sobotę 2 listopada do Nowych Skalmierzycach, start punktualnie o 14:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *