LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Wygrana z Sompolnem

Podopieczni trenera Macieja Dolaty 24 stycznia rozegrali trzecie spotkanie sparingowe w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem Ekipy Żubra była drużyna GKS’u Sompolno, która na co dzień występuje na poziomie V ligi. Różnica klas okazała się aż nadto widoczna, LKS zdołał strzelić rywalom 5 goli, stracił tylko 2. To pierwsze sparingowe zwycięstwo żółto-czarnych. Wcześniej porażka z Jarotą Jarocin i remis z Górnikiem Konin, obie drużyny występujące w III lidze.

LKS Gołuchów – GKS Sompolno 5:2

Bramki dla LKS: Benuszak, Czabański, Szymkowiak, Szkudlarski, Grzesiek

Skład LKS: Testowany Grzesiek, Wandzel, Kuś, Majusiak Marcinkowski, Guźniczak, Czabański, Szymkowiak, Szkudlarski Benuszak Na zmiany wchodzili: Stempień, Pawłowski, Chojnacki

Następne spotkanie zostanie rozegrane 1 lutego o godzinie 10:00, rywalem Ekipy Żubra będzie Piast Czekanów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.