LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Odpadamy w I rundzie Pucharu Polski

Ekipa żubra odpadła w I rundzie Totolotek Pucharu Polski ulegając wyżej notowanej drużynie z Kleczewa. Trzecioligowiec wbił naszym piłkarzom dwa gole. Pierwsza bramka padła w 25 minucie meczu, a autorem był Adrian Kaliszan. Drugiego gola tuż po zmianie stron wbił Dawid Śnieg. Podopieczni Macieja Dolaty mieli kilka dogodnych sytuacji w meczu. Najbliżej zdobycia kontaktowej bramki był Konrad Chojnacki, lecz przegrał on pojedynek sam na sam z bramkarzem Sokoła.   

Wbrew pozorom zagraliśmy dzisiaj nie najgorszy mecz. Na tle Kleczewa nie byliśmy zespołem tak słabym, jak tydzień wcześniej na tle Centry. O naszej porażce zadecydowały stałe fragmenty gry. Przed tygodniem straciliśmy w ten sposób 5 bramek I to jest nasz największy problem, nad którym musimy popracować. Nie chciałbym się w żaden sposób tłumaczyć, ale miałem dzisiaj do dyspozycji 11 zawodników i 1 rezerwowego. To, że nie będą mogli zagrać Krzysiu Czabański i Marcin Wandzel, wiedzieliśmy wcześniej. Uraz wykluczył też Krystiana Benuszaka, a wczoraj dostaliśmy kolejny cios, bo dowiedzieliśmy się, że nie będzie mógł zagrać Kuba Szymkowiak. W 2016 roku otrzymał drugą żółtą kartkę, grając w Białym Orle Koźmin, później w pucharze nie grał i ta kara wciąż wisiała. Żałuję trochę tego pucharu, bo przy pełnej kadrze nie byliśmy skazani na porażkę. Były oczywiście momenty, gdzie po prostu brakowało nam umiejętności, ale gdybym dysponował ławką, to mecz mógłby się troszeczkę inaczej ułożyć – ocenił Maciej Dolata, trener LKS-u dla zpleszewa.pl

LKS GOŁUCHÓW – SOKÓŁ KLECZEW 0:2 (0:1)

0:1 Adrian Kaliszan 25’

0:2 Dawid Śnieg 49’

LKS: Bartosz Kubiak – Paweł Stempień, Michał Grzesiek, Grzegorz Kuś, Paweł Majusiak (85’ Alan Kurek), Dawid Guźniczak, Maciej Mikołajczyk Ż, Konrad Chojnacki, Mateusz Szkudlarski, Maciej Marcinkowski, Adrian Hajdasz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.