LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Treningi wstrzymane

W dniu dzisiejszym zarząd LKS Gołuchów podjął decyzję o odwołaniu wszystkich zajęć treningowych drużyny pierwszego zespołu LKS Gołuchów jak i drużyny rezerw oraz grup młodzieżowych. Związane jest to z wiadomej przyczyny, koronawirusem. Nie wiemy kiedy wszyscy zawodnicy LKS Gołuchów będą mogli powrócić do treningów, nie wiemy również, kiedy wystartują rozgrywki młodzieżowe, rezerw oraz pierwszej drużyny. Odwołanie treningów to również apel dla rodziców, aby czas kwarantanny wziąć zupełnie na poważnie i nie bagatelizować obecnej sytuacji jaka panuje w naszym kraju. O dalszych ruchach w związku z funkcjonowaniem całego LKS Gołuchów w czasie epidemii będziemy informować na bieżąco. Życzymy wszystkim rodzicom, zawodnikom i kibicom wytrwałości w tej niecodziennej sytuacji !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *