LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zwycięstwa obu ekip LKS

Podopieczni Macieja Dolaty w minioną sobotę odnieśli zwycięstwo w swoim piątym sparingu, tym razem przeciwnikiem był zespoł Victorii Września. Spotkanie odbyło się na głównej płycie boiska we Wrześni. Trener Maciej Dolata miał do dyspozycji szeroką kadrę wraz z nowymi wzmocnieniami w postaci Patryka Kieliby, Szymona Młynarczyka oraz Dominika Domagalskiego, którzy są oficjalnie zawodnikami ekipy żubra. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył w drugiej odsłoni e meczu Krystian Benuszak posyłając futbolówkę tuż przy słupku nie dając szans bramkarzowi Victorii. Biorąc pod uwagę całe 90 minut spotkania oglądaliśmy wyrównany mecz w wykonaniu obu ekip, LKS był drużyną skuteczniejszą i potrafił znaleźć sposób na pokonanie bramkarza. Gospodarze zmarnowali sytuację sam na sam z naszym bramkarzem, raz natomiast Tomasza Szymkowiaka ratowała poprzeczka przed utratą bramki przy wyniku 0:0.


Victoria Września – LKS Gołuchów 0:1

0:1 Krystian Benuszak

Skład LKS: Szymkowiak – Kieliba, Kuś, Wandzel, Grzesiek, Chojnacki, Guźniczak, Domagalski, Stempień, Hajdasz, Benuszak

Na zmiany: Marcinkowski, Mikołajczyk, Skowroński, Szkudlarski, Majusiak, Marciszak


W niedzielę natomiast mecz sparingowy z juniorami KKSu Kalisz rozegrała druga drużyna LKS prowadzona przez Łukasza Hyżyka. Mecz rozgrywany w Kaliszu zakończył się okazałym zwycięstwem gołuchowskiej ekipy 6:3. Dwa trafienia w meczu zaliczył Dominik Marcinkowski, natomiast po jednym trafieniu odnotowali Adrian Hajasz, Piotr Kapałka, Albert Wasielewski oraz Łukasz Bartoszak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *