LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Beniaminek z Poznania lepszy od ekipy żubra

Warta II Poznań zwyciężyła w niedzielnym spotkaniu w ramach 9 kolejki PROEKO IV ligii nad podopiecznymi Macieja Dolaty 1:2. Młody zespół z Poznania prowadzony przez Bartosza Majchrzaka przegrywał od 7 minuty za sprawą bramki zdobytej przez Konrada Chojnackiego, który wykorzystał podanie od Krystiana Benuszaka. Prowadzenie LKS Gołuchów trwało do 63 minuty meczu, wówczas stan meczu wyrównał Mikołaj Libera. Gołuchowianie będąc drużyną bardziej doświadczoną rzycili się do odrobienia strat, zespół Warty II Poznań nieco ułatwił ekipie żubra zadanie i mecz kończył w 10, po czerwonej kartce dla Alberta Żerkowskiego. Wydawało się, że seryjne ataki żółto – czarnych muszą w końcu przynieść bramkę, stało się jednak najgorsze. Grający bardzo ofensywnie LKS nadział się na kontrę zespołu gospodarzy. Sam na sam z naszym bramkarzem wyszedł Filip Wędzikowski i z zimną krwią pokonał Kacpra Dziubę stawiając tym samym kropkę nad „i”. Zespół Warty II Poznań odniósł drugie zwycięstwo w sezonie, nasz zespół notuje drugą porażkę z rzędu i nastroje w szatni nie są z pewnością najlepsze.

Po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić różnicą kilku goli. Egoizm wziął górę. Mieliśmy kilka znakomitych sytuacji, ale zespół nie dostrzegał lepiej ustawionego Krystiana Benuszaka.

Trudno powiedzieć, co się dzieje w głowach piłkarzy. Mecz na pewno wytrzymaliśmy dobrze fizycznie. Największym problemem jesteśmy my sami. Po raz kolejny przegrywamy mecz wygrany, nie realizujemy w stu procentach tego, co sobie zakładamy. Odzywają się jakieś zaszłości między piłkarzami, czego nie miałem okazji doświadczyć wcześniej. Myślałem dotąd, że jesteśmy zgraną grupą, ale teraz zaczynają się problemy. Jeden drugiemu nie poda, jeden do drugiego ma jakieś żale. Miejmy nadzieję, że gdzieś to uporządkujemy, bo jak nie uporządkujemy, to będzie coraz gorzej – podsumował Maciej Dolata. (źródło zpleszewa.pl)


Warta II Poznań – LKS Gołuchów 2:1 (0:1)

0:1 Konrad Chojnacki 7′

1:1 Mikołaj Libera 63′

2:1 Filip Wędzikowski 90+’


LKS: Kacper Dziuba, Michał Grzesiek, Grzegorz Kuś, Marcin Wandzel, Paweł Majusiak, Patryk Kieliba (75’ Szymon Młynarczyk) , Dawid Guźniczak, Dominik Domagalski, Konrad Chojnacki (75’ Maciej Marcinkowski), Jakub Szymkowiak (60’ Mateusz Szkudlarski), Krystian Benuszak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *