LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Inne

LKS wygrał w Ostrzeszowie, rezerwy przegrały z Baryczą

LKS Gołuchów

W ostatnią sobotę odbyła się 13 kolejka PROEKO IV ligi, w ramach której rywalem Ekipy Żubra była Victoria Ostrzeszów. Podopieczni trenera Dolaty podbudowani zwycięstwem z faworyzowaną Pogonią Nowe Skalmierzyce pojechali do Ostrzeszowa nastawieni na zdobycz punktową. Pierwsza połowa spotkania nie obfitowała w klarowne bramkowe sytuacje. Jedynej dogodnej sytuacji na strzelenie bramki w pierwszej połowie nie wykorzystał Paweł Stempień, który uderzył wprost w bramkarza Victorii. Wynik otworzył dopiero w 59 minucie niezawodny Krystian Benuszak, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Patryka Kieliby. LKS był stroną dominującą w drugiej części spotkania. Drugą tego dnia bramką udokumentował to Benuszak, który fantastycznym lobem prawie z połowy boiska przerzucił wysoko ustawionego bramkarza gospodarzy. Wynik 0:2 nie uległ już zmianie, LKS wraca do Gołuchowa z kolejnymi trzema punktami.

VICTORIA OSTRZESZÓW – LKS GOŁUCHÓW 0:2

0:1 – Krystian Benuszak (59’)

0:2 –  Krystian Benuszak (86’)

SKŁAD

Kacper Dziuba, Paweł Majusiak, Marcin Wandzel, Dominik Domagalski, Grzegorz Kuś, Michał Grzesiek, Dawid Guźniczak, Mateusz Szkudlarski, Patryk Kieliba, Paweł Stempień, Krystian Benuszak 

W ramach XIV kolejki PROEKO IV ligi Ekipa Żubra zmierzy się u siebie z Victorią Września. Spotkanie odbędzie się 24.10.2020 o godzinie 12:00, niestety bez udziału kibiców.

LKS II Gołuchów

W ramach XI kolejki Red Box klasy okręgowej podopieczni trenera Łukasza Hyżyka mierzyli się u siebie z Baryczą Janków Przygodzki. Stroną przeważającą przez całe spotkanie była zdecydowanie Ekipa Żubra, jednak to goście wyszli zwycięsko z tego pojedynku. Mnóstwo niewykorzystanych świetnych sytuacji zemściła się na podopiecznych trenera Hyżyka. Drużyna gości wykorzystała jedyną swoją sytuację tego dnia, co wystarczyło by wrócić do Jankowa z trzema punktami.

LKS II Gołuchów – Barycz Janków Przygodzki 0:1

28’ Mikołaj Szwedkowski

Następne spotkanie odbędzie się 25.10 o godzinie 11:00 na stadionie w Kaliszu, gdzie LKS II zmierzy się z Prosną Kalisz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.