LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Zmiana w regulaminie konkursu

W związku z obostrzeniami w Polsce w tym brak udziału kibiców na trybunach podczas wydarzeń sportowych, LKS Gołuchów informuje wszystkich biorących udział w konkursie „Zbierz bilety LKS Gołuchów”, że na podst. §6 pkt.  następują zmiany :

– §1 pkt. 4 otrzymuje brzmienie: „Konkurs obejmuje całą rundę jesienna 2020 r. oraz rundę wiosenną 2021 r.(dalej: „Okres Trwania Konkursu”).”

– §2 pkt. 4 otrzymuje brzmienie: „Dokonać zakupu biletu meczowego drużyny LKS Gołuchów w ramach rozgrywek IV ligi grupy Wielkopolskiej w punkcie sprzedaży na boisku piłkarskim przy ulicy Słowackiego w Gołuchowie w Okresie Trwania Konkursu oraz zebrać wszystkie bilety z meczów rozgrywanych na własnym obiekcie z rundy jesiennej oraz wiosennej drużyny LKS Gołuchów i zachować je do czasu losowania.”

– §2 pkt. 5 otrzymuje brzmienie: „Dostarczyć w Okresie Trwania Konkursu do siedziby Klubu bilety z wszystkich spotkań drużyny LKS Gołuchów rozgrywanych w ramach rozgrywek IV ligi rundy jesiennej oraz wiosennej w Gołuchowie w terminie podanym przez Organizatora.” – §6 dodaje się punkt 4: „W przypadku zakończenia rozgrywek przedwcześnie przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej lub jeśli w rundzie wiosennej nadal będą obostrzenia dotyczące zakazu wejść na imprezy sportowe dla kibiców, w konkursie  wezmą  osoby, które uzbierały bilety z 7 spotkań LKS Gołuchów na własnym obiekcie, a więc do meczu z Pogonią Nowe Skalmierzyce włącznie.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.