LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Inne

Kanonada w Lesznie, rezerwy z porażką

LKS Gołuchów

Pierwszy zespół LKS Gołuchów udał się w minioną sobotę do Leszna i tam urządził sobie festiwal strzelecki wbijając rywalom aż 8 bramek. Krystian Benuszak na listę strzelców wpisał się aż 5-cio krotnie, po jednym trafieniu dołożyli Jakub Szymkowiak, Marcin Wandzel oraz Szymon Młynarczyk. Dla gospodarzy honorowe trafienie zanotował Wojciech Bzdęga.

– Krystian wiedział, że nie będzie mógł zagrać w kolejnym meczu, chodził nabuzowany, wdawał się z sędzią w dysputy, dlatego dostał tą kartkę. Chłopaki, żeby go uspokoić, bardzo pracowali i grali na niego, by liczba strzelonych bramek starczyła na jego nieobecność w kolejnym meczu – śmiał się Maciej Dolata. – Świetne zawody rozgrywali Adrian Hajdasz i przesunięty do drugiej linii Dominik Domagalski, bardzo wspomagał Krystiana Kuba Szymkowiak, który zagrał dziś na „dziesiątce”. W ogóle cały zespól zapracował na to zwycięstwo. Wynik okazały i tylko się cieszyć z tego powodu – dodał szkoleniowiec LKS-u. Źródło P. Hain, zpleszewa.pl

POLONIA LESZNO – LKS GOŁUCHÓW 1:8

LKS: Kacper Dziuba, Paweł Majusiak, Grzegorz Kuś, Marcin Wandzel, Michał Grzesiek, Patryk Kieliba (70’ Konrad Chojnacki), Dominik Domagalski, Paweł Stempień (60’ Szymon Młynarczyk), , Adrian Hajdasz, Jakub Szymkowiak, Krystian Benuszak

LKS II Gołuchów

Zespół rezerw już nie raz pokazał, że z niżej notowanymi rywalami gra się im ciężko. Tak było i tym razem, podopieczni Łukasza Hyżyka odnotowali porażkę 1:2 i ulegli CKS Zbiersk. Oskara Pawłowskiego pokonał Szymon Pacholski, wynik na 0:2 podwyższył Patryk Sołtysiak. Honorowe trafienie dla LKS II zaliczył strzałem z rzutu wolnego Albert Wasielewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *