LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Inne

Komplet punktów obu ekip LKS-u!

LKS Gołuchów

W ostatnią sobotę odbyła się 17 kolejka PROEKO IV ligi, w ramach której rywalem Ekipy Żubra były Wilki Wilczyn. Podopieczni trenera Dolaty poprzednie dwie kolejki spędzili wyjątkowo w domach, ponieważ spotkania zostały przełożone ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Mecz w Wilczynie zapowiadał się więc wyjątkowo ciekawie, ze względu na głód gry zawodników LKS-u. Pierwsza połowa spotkania obfitowała w dobre sytuacje bramkowe dla obu drużyn, jednak do przerwy wynik pozostał bez zmian. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części gospodarze otworzyli wynik. Dobrze znany kibicom LKS-u Krystian Robak popisał się świetnym podaniem, które na bramkę zamienił Kacprzak. Żółto-czarni podrażnieni stratą bramki ruszyli do ataków, do końca meczu przeważając. Optyczna przewaga przyniosła efekt dopiero w 86 minucie, kiedy to głową wyrównał Michał Grzesiek. W 90 minucie po stałym fragmencie trzy punkty Ekipie Żubra zapewnił Marcin Wandzel, wynik 1:2 się już nie zmienił. Przy obu bramkach asystował Dominik Domagalski. Obrońcy zapewniają LKS-owi komplet punktów!

SKŁAD

Kacper Dziuba, Paweł Majusiak, Marcin Wandzel, Dominik Domagalski, Michał Grzesiek, Dawid Guźniczak, Adrian Hajdasz (Mateusz Szkudlarski), Patryk Kieliba (Szymon Młynarczyk), Konrad Chojnacki, Paweł Stempień (Maciej Marcinkowski), Jakub Szymkowiak

WILKI WILCZYN – LKS GOŁUCHÓW 1:2

1:0 – Wiktor Kacprzak (50’)

1:1 –  Michał Grzesiek (86’)

1:2 – Marcin Wandzel (90’)

LKS II Gołuchów

W ramach XVI kolejki Red Box klasy okręgowej podopieczni trenera Łukasza Hyżyka mierzyli się na własnym stadionie ze Strażakiem Słupia. W pierwszej połowie obie drużyny miały po kilka dogodnych sytuacji bramkowych, jednak żadna z nich nie została wykorzystana. Druga część spotkania to już przewaga LKS-u II, która została udokumentowana w 60 minucie, kiedy to Miłosz Mikołajczyk wykorzystał zamieszanie po rzucie rożnym i zaskoczył bramkarza gości sytuacyjnym strzałem zza pola karnego. W 75 minucie rzut wolny wykorzystali zawodnicy Strażaka, ogromne zamieszanie w polu karnym Oskara Pawłowskiego zamienił na bramkę Trzęsicki, który strzałem z bliskiej odległości wyrównał wynik spotkania. Ekipa Żubra nie zatrzymała się jednak, regularnie atakując. W 80 minucie świetną indywidualną akcją popisał się Szymon Młynarczyk, który zaliczył asystę przy trafieniu Dominika Marcinkowskiego. Wynik 2:1 nie zmienił się już do ostatniej minuty, kolejne bardzo ważne 3 punkty rezerw LKS-u.

LKS II Gołuchów – Strażak Słupia 2:1

1:0 – 60’ Miłosz Mikołajczyk

1:1 – 75’ Tobiasz Trzęsicki

2:1 – 80’ Dominik Marcinkowski

Następne spotkanie odbędzie się 22.11 o godzinie 12:00 na stadionie w Gołuchowie, gdzie LKS II zmierzy się z GKS-em Grębanin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *