LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

Dwa sparingi za LKS-em Gołuchów

Od wysokiego zwycięstwa 6:0 nad LZS Cielcza podopieczni Macieja Dolaty rozpoczęli okres przygotowawczy. W sobotę 30 stycznia mecz rozegrany został na boisku w Pleszewie. Do siatki rywali podwójnie trafiali Krystian Benuszak oraz Maciej Marcinkowski, po jednym trafieniu dorzucili Dominik Domagalski oraz Paweł Majusiak.

– To była dopiero druga jednostka treningowa i po chłopakach było widać ten miesięczny rozbrat z piłką. Jednak na tle przeciwnika, który w klasie okręgowej bije się o czołowe lokaty, wyglądało to nie najgorzej. Było wiele błędów, zwłaszcza przy wyprowadzaniu piłki, wiele niecelnych podań, ale jeżeli popatrzylibyśmy na naszą skuteczność, to strzeliliśmy sześć bramek, ale trzy razy tyle nie strzeliliśmy– ocenił pierwszy sparing trener Maciej Dolata dla zpleszewa.pl

3 lutego również w Pleszewie żółto czarni rozegrali już drugi z siedmiu zaplanowanych meczy sparingowych. Tym razem przy sztucznym oświetleniu o godz. 19:00 gołuchowski LKS zmierzył się z GKS-em Jaraczewo. Ponownie defensywa LKS Gołuchów nie dała się zaskoczyć i zagrała na zero z tyłu. Z przodu natomiast do siatki trafiali Dawid Guźniczak oraz Krystian Benuszak.

Kolejne spotkanie przed piłkarzami już w sobotę 6 lutego o godz. 10:00, mecz rozegrany zostanie również w Pleszewie, przeciwnikiem natomiast będzie zespół Czarnych Ostrowite.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *