LKS Gołuchów

Strona Oficjalna

Seniorzy

LKS podzielił się punktami z Centrą Ostrów Wlkp.

Żółto – czarni rozpoczęli zmagania w rundzie mistrzowskiej od remisu z Centrą Ostrów Wielkopolski. Bramki oglądaliśmy w obu połowach spotkania. Na prowadzenie pierwsi wyszli gospodarze, a gola po dośrodkowaniu z bocznej strefy boiska zdobył Tomasz Krakowski. Sytuację próbował ratować jeszcze bramkarz ekipy żubra – Kacper Dziuba, piłka po jego rękawicy trafiła w boczną siatkę i niestety znalazła drogę do bramki. Pierwsze 45 minut spotkania nie były porywającym widowiskiem, poza sytuacją bramkową Centry Ostrów Wlkp. oba zespoły nie stworzyły sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

Na drugą część meczu podopieczni Macieja Dolaty wyszli już bardziej skoncentrowani i szybko dążyli do wyrównania wyniku meczu. Udało się to już w 56′ po indywidualnej akcji Macieja Marcinkowskiego, który z narożnika pola karnego wkręcił piłkę do bramki. Swoje sytuacje miał Krystian Benuszak, który dwukrotnie nie wygrał pojedynku sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W końcówce meczu kropkę nad „i” mógł postawić Dawid Guźniczak, piłka po jego strzale głową otarła się o słupek i wyszła za linię. Pomimo lepszej gry piłkarzy LKS-u Gołuchów w drugiej odsłonie, mecz w Ostrowie Wielkopolskim zakończył wynikiem 1:1.


Centra Ostrów Wlkp. – LKS Gołuchów 1:1 (1:0)

1:0 Tomasz Krakowski 31′

1:1 Maciej Marcinkowski 56′

LKS: Kacper Dziuba – Marcin Wandzel, Grzegorz Kuś, Michał Grzesiek, Paweł Stempień, Jakub Szymkowiak (85′ Michał Marciszak), Dawid Guźniczak, Konrad Chojnacki, Maciej Marcinkwoski (60′ Adrian Hajdasz), Krystian Benuszak


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *